Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde kaçak kazı yapan 3 kişi jandarma ekiplerince suçüstü yakalandı. Kızılömerli köyünde ki bir ikametinin avlusunda bulunan su kuyusunun içerisinde define olduğu ve yabancı şahısların gelerek kamerayla suyun altında define arayacakları ihbarını alan jandarma ekipleri harekete geçti.
Belirtilen adrese operasyon düzenleyen ekipler, şüpheli B.A.(36), O.A.(59) ve H.S.(53) su kuyusunda arama yaparken suçüstü yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan aramada ise 1 adet dizüstü bilgisayar, 1 adet kamera, kablo ve kazı malzemesi ele geçirildi. Olayla ilgili inceleme başlatılırken, şüphelilerin ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakıldıkları öğrenildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)