ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

Sumbas’ta “İbrahim Halil Şanlıyurt” Belediye Başkanlığı için A. Adayı oldu
    • 22 Kasım 2023 - 18:24:49

Sumbas’ta “İbrahim Halil Şanlıyurt” Belediye Başkanlığı için A. Adayı oldu
Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçiminde Sumbas’ta İbrahim Halil Şanlıyurt, Ak Parti’den Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Şanlıyurt, beraberinde önce dönem ilçe başkanları ile resmi başvurusunu Osmaniye Ak Parti İl Başkanı Servet Alibekiroğlu’na yaptı. Evraklarını teslim ederek resmen Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.
Daha önce Sumbas’ta AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alan Şanlıyurt, yaptığı açıklamada, “Sumbas’ımızın daha ileriye gitmesi, halkımızın daha iyi bir yaşam sürmesi için ekmeğini ve suyunu içtiğimiz bu topraklarda belediye başkanlığı için aday adayı olmaya karar verdim. Tecrübelerimle, birikimimle ve siz değerli hemşehrilerimle birlikte, Sumbas’ı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için yola çıkıyorum. Şeffaf, katılımcı ve adil bir yönetim anlayışıyla, birlikte daha güzel günler inşa etmek istiyoruz. Desteklerinizi bekliyor, ortak akıl ve işbirliğiyle Sumbas’ı daha güzel yarınlara taşımak için yanınızda olacağımı belirtmek istiyorum” dedi.
ŞANLIYURT’UN ÖZGEÇMİŞİ:
“AK Parti Sumbas Belediye Başkan A. Adayı İbrahim Halil Şanlıyurt, 1975 yılında Osmaniye’nin Sumbas ilçesinde doğdu. Evli ve beş çocuk babasıdır. İlk ve ortaokulu eğitimini Sumbas’ta, liseyi ise Kadirli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.
AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulundu. 2019 Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Ak Parti’den Sumbas Belediye Meclis üyesi olan Şanlıyurt, 2023 yılı Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Ak Parti’den Sumbas Belediye Başkan A. Adayı oldu.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz