ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

Sumbas’lı öğrenciler “3T” için sahneye çıktı
    • 24 Aralık 2018 - 08:16:02

Sumbas İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, SODES’le değerlerimiz Sahnede Projesi kapsamında telefon, televizyon ve tablet bilgisayara dikkat çekmek amacıyla sahneye çıktı.

Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür Merkezi’nde sergilenen “Tek Kişi Kalmış Teknoloji” konulu tiyatro gösterisi ilgiyle izlendi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği oyunda, son yıllarda evlerde ve her yaştan insanların yoğun olarak kullandığı televizyon, tablet ve telefon gibi eşyaların zararları anlatıldı.

Oyun sonunda öğrencileri ve emmeği geçenleri tebrik eden Kadirli Kaymakamı ve Sumbas Kaymakam V. Tamer Orhan, öğrencilerin içerik olarak seçilen konuyu çok güzel işlediğini söyledi.

Öğretmen İnanç Katırcıoğlu ise Sodes kapsamında öğrencilerle son yılların önemli konularından televizyon, tablet ve telefon kullanımını tiyatro oyunu ile sergilediklerini belirterek, öğrencilerini kutladı.

İzleyicilerden tam not alan tiyatro gösterisine Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Uzay, İlçe J. Komutanı V. Niyazi Temiz, Kadirli İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Kadirli Gençlik ve Spor Müdürü Yılmaz Bal, Sumbas İlçe Milli eğitim Müdürü Ali Sert, Kadirli ve Sumbas İlçe milli eğitim şube müdürleri ve davetilerle öğrenciler katıldı. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz