“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

SUMBAS’DA YAKLAŞIK 400 DÖNÜM ORMAN ZARAR GÖRDÜ
    • 17 Temmuz 2023 - 08:27:16

Sumbas ilçesinde dün çıkan ve akşam saatlerinde kontrol altına alınan orman yangını, soğutma çalışmalarının da tamamlanmasıyla 24 saatte tamamen söndürüldü. Yangında 400 dönüm ormanın zarar gördüğü öğrenildi.
İlçeye bağlı Gafarlı köyü Diniker Mahallesi yakınlarındaki ormanda dün saat 11.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle yangın kısa sürede büyüdü. İhbar üzerine bölgeye Orman İşletme Müdürlüğü söndürme ekipleri, Kadirli Belediyesi İtfaiye ekipleri sevk edildi. Toplam 7 uçak, 14 helikopter, 63 arazöz, 17 iş makinesi, 2 itfaiye aracı ile 2 şu tankeri ve 300 personel yangını söndürme çalışmalarına katılırken, bölgeye yakın bazı evler güvenlik güçleri tarafından tedbir amaçlı boşaltıldı. Dün akşam saatlerinde kontrol altına alınan yangın, soğutma çalışmalarının da tamamlanmasıyla 24 saatte tamamen söndürüldü. Yangında, 400 dönüm ormanın zarar gördüğü öğrenildi. Yangının çıkış sebebiyle ilgili inceleme devam ediyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz