Sumbas Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2020 Yılı Birlik Meclisi 1.Olağan Toplantısı Kaymakam İdil Özdemir Başkanlığında,İlgenel meclis Üyeleri ve Köy Muhtarlarının katılımı ile encümen seçimleri gerçekleştirildi.
Yapılan Seçim Sonucuna Göre İlgenel Meclis Üyesi Veli Gani,İl Genel Meclis Üyesi Harun Kundakcı, Alibeyli Köyü Muhtarı Ali Halaç ve Akçataş Köyü Muhtarı Süleyman Demirel Uçuk Sumbas Köylere Hizmet götürme Birliği Encümen Üyesi Olarak 1 yıllığına Seçildiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)