Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, ilçeye bağlı Gaffarlı Köyünde yapımı devam eden köy yollarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran’ın ziyaretinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Kağan Gökçeli’de eşlik etti.
Kaymakam Taşkıran, “Bütün amacımız köylülerimizi daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşatmak ve gereken imkanları sağlamaktır. Kaymakamlık olarak köylerimizin sorunlarını yerinde tespit edip incelemek, iş birliği içerisinde çözüm üretmek için köy ziyaretlerini sıklıkla sürdürmeye devam edeceğiz’’ dedi.
Kaymakam Mehmet Furkan Taşkıran incelemelerinin akabinde Gafarlı Muhtarı Arif Çoban’ı evinde ziyaret ederek hurma kurutma işlemi hakkında bilgi alarak girişimciliği ve köy halkına iş imkanı sunduğu için teşekkür etti
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)