Son yıllarda tesisleşme adına önemli gelişmeler yaşanan ve Sumbas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün büyük gayretleri sonucu tamamlanan suni ve çim yüzeyli sahasında çalışmalar sürüyor. Sahanın çevre düzenlemesi ve dranaj ise Sumbas Gençlik hizmetleri müdürlüğü tarafından gerçekleştiriliyor.
Sumbas Gençlik hizmetleri ve spor müdürü Orkun Akıcı güzel bir spor kompleksi kazandırmayı hedeflediklerini belirtti “Gençlerimizin boş zamanlarını burada futbol oynayarak geçirmelerini arzu ediyoruz. Futbol sahamızın tadilat çalışmalarına destek olan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)