ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

Sporcu Öğrencilerimizden Büyük Başarı
    • 22 Haziran 2023 - 08:57:34

Sporcu Öğrencilerimizden Büyük Başarı
2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında Okul Sporları kapsamında ilimiz genelinde ulusal ve uluslararası düzeyde derece yapan sporcu öğrencilerimiz İçin ödül töreni düzenlendi.
Samet Aybaba Spor Lisesi’nde gerçekleştirilen törene, Valimiz Dr. Erdinç YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat ACAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, yarışmalara katılan okullarımızın beden eğitimi öğretmenleri ve okul müdürüleri katıldı.
Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK ‘’ Yaşanılan 6 Şubat deprem felaketine rağmen 2022-2023 eğitim öğretim yılında il geneli tüm okullarımızdan ülke geneline müsabakalara katılan öğrencilerimizle Okul Sporları kapsamında 48 öğrenci ile 53 derece elde edilmiştir. Bu derecelerden ulusal düzeyde 21 tane birincilik, 12 tane ikincilik, 7 tane üçüncülük; uluslararası düzeyde ise 1 tane birincilik, 1 tane ikincilik ve 2 tane üçüncülük derecemiz bulunmaktadır.
Branş bazında; Atletizmde 9, Bowlingde 12, Curlingde 2, Güreşte 6, Serbest Güreşte 1, Halterde 1, Kickboksta 8, Krosta 6, Oryantiringde 5, Point Fightingde 1 ve Tekvandoda 2 olmak üzere 10 branşta başarı elde edilmiştir. “dedi.
Konuşmasına Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’Cumhuriyet, ilme, fikren, bedenen kuvvetli ve yüksek seviyeli muhafızlar ister’’ sözünü hatırlatarak devam eden Aydın ALBAK, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında spor etkinliklerinde de başarılı olmalarını hedeflediklerini vurguladı ve her yıl olduğu gibi bu yıl da alınan başarılı sonuçlarla hedefe büyük oranda ulaşıldığını söyledi.
Başarılı sporcularımıza Valimiz Dr.Erdinç YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın ALBAK Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat ACAR tarafından başarı belgeleri takdim edildi ve hatıra fotoğrafı çekildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz