Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

SONGÜL KARAKUŞ PAMPAL’IN SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
    • 11 Ağustos 2020 - 06:09:57

Ev hanımı Songül Karakuş Pampal(48) yaptığı yağlı boya resimleri büyük ilgi gördü.
Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde Kışla Bahçesindeki resim sergisinin açılışına İlçe Kaymakamı İbrahim Güneş, Belediye Başkanı Ahmet Doğan, ve vatandaşlar katıldı.
60 eserin bulunduğu yağlı boya resim sergisi vatandaşlar tarafından da ilgi ve beğeniyle karşılandı.
Andırın ilçesinde sergi açmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu söyleyen ev hanımı Songül Karakuş Pampal, 1 ay süren çalışmanın sonucunda sergisini açtığını ifade etti.
Pampal, “Çok mutluyum. Yıllar sonra okuduğum Andırın’da resim sergisi açmak beni çok mutlu etti. Yöresel anlamda ilçenin güzelliklerini sergiledim, 60 eserim bulunmakta. 1 yıldır çalışmalarımı yapıyordum, ilgi ve alakalarını esirgemeyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum ” dedi.
Sergiye katılan Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan ise, “Songül hanımın yaptığı çalışmalar gerçekten çok güzel, ilçemizin aynası olmuş, köy yaşantısını anlatmış, kültür sanat etkinlikleri açısından ilçemize katkı sağlamıştır ” şeklinde konuştu.
Köy yaşantısının anlatıldığı sergiyi gezen İlçe Kaymakamı İbrahim Güneş ise eserlerin oldukça güzel olduğunu belirterek Songül Karakuş Pampal ‘ı tebrik etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz