İlçemiz Sosyal yardımlaşma ve dayanışma Vakfı Mütevelli heyetinde 2021 yılında görev yapacak Sivil Toplum Kuruluşları temsilci seçimi yapıldı.
Kadirli Tufan Güven Kültür merkezinde yapılan seçimlerde Kızılay Kadirli Şube Başkanı Zafer Biçer tek aday olarak girdi ve yapılan oylamada katılımcıların oy birliği 2021 yılı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine seçildi.
Bilindiği gibi 5263 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri hakkındaki Kanunun 19. Maddesi uyarınca, Sosyal Dayanışma Vakıflarının mütevelli heyetlerinde görev alacak sivil üyeler ( sivil toplum kuruluşu temsilcileri, köy / mahalle muhtarları ve hayırsever vatandaşlar ) her faaliyet dönemi için yeniden seçiliyorlar.
Kadirli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetine seçilen Kızılay Kadirli Şube Başkanı Zafer BİÇER’e başarılar diliyoruz
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)