SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

SERDAR ALASIRT, AK PARTİ’DEN SUMBAS BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
    • 21 Kasım 2023 - 08:34:30

SERDAR ALASIRT, AK PARTİ’DEN SUMBAS BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İşadamı Serdar Alasırt, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde, AK Parti’den Sumbas Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurdu.
Geçmiş dönemlerde Ak Partinin Çeşitli kademelerinde görev alan Alasırt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Serdar Alasırt, Kadirli ve Sumbas’ta görev yapan Gazetecilerle Kadirli Karatepe Park Otel’de bir araya geldi.
Geçtiğimiz günlerde resmi başvurusunu AK Parti Osmaniye İl Başkanlığına yaptığını söyleyen Alasırt,
“AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinde yola çıktım. Allah yar ve yardımcımız olsun ” dedi.
“Halka hizmet hakka hizmettir” diye söze başlayan Alasırt; Sumbas’ımıza hizmet etmek için yola çıktık. 1975 yılında Osmaniye ili Sumbas ilçesi Çiçeklidere Köyü Alasırt Mahallesinde dünyaya geldim.
İlkokulu Çiçeklidere Köyünde Orta ve Lise tahsilimi Kadirli’de tamamladım. Askerden sonra yurt dışına (Rusya) çalışmaya gittim. Yurtdışından döndükten sonra kendi işimi kendim kurdum. Uzun Yıllardır İnşaat sektöründe müteahhitlik yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Evliyim ve 5 (Beş çocuk) babasıyım.
2020 ve 2023 yılları arasında Ak Parti Kadirli İlçe Teşkilatında Yönetim Kurulu ve Yürütme Kurulu (Ekonomik İşlerden Sorumlu) Üyeliği yaptım. Yılların bana verdiği bilgi birikim ve inançla Sumbas’a hizmet vermek istiyorum. Doğduğum ve yaşadığım Sumbas’ın sorunlarını ve bu sorunların çözümünü biliyorum. Eğer Allah bana bu görevi nasip ederse SUMBAS için hazırlamış olduğum ve ilerde açıklayacağım projelerin hepsini gerçekleştireceğimi herkes görecek.
Sumbas ilçemizi hak ettiği yere getirmek için AK PARTİDEN Sumbas Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldum.” diye ilave etti.
Toplantıya katılanlarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Alasırt’a Gazeteciler başarılar diledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz