ŞEHİTLİK CAMİ İSTİŞARE KURULU TOPLANDI
Yapımına başlanan Şehitlik Cami’nin inşaatıyla ilgili istişare kurulu toplantısı yapıldı.
Geçtiğimiz akşam Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi kampüsünde bulunan kıl çadırda Şehitler Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen toplantıya çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Yılmazer başkanlığında Mehmet Gürbüz, Mücahit Çelik, Ahmet Yılmaz, Yücel Erdoğan, M.İkbal Bal ve Mehmet Önalan’dan oluşan yönetim kurulu misafirleri kapıda karşıladı.
Ahmet Yılmaz tarafından yönetilen ve K.Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda tüm katılımcılar bu bölgede böyle bir Cami’nin büyük ihtiyaç olduğunu vurgularken fikirlerini ve önerilerini ifade ettiler. Anlatılan bazı hatıralar ilgiyle karşılanırken bazı öneri ve talepler Yönetim kurulu üyesi Mehmet Gürbüz tarafından not alındı.
Yönetim adına konuşan Mücahit Çelik, başta Valimiz, M.Vekillerimiz ve müftümüz olmak üzere tüm şehir böylesine önemli bir çalışmaya destek oluyor. Bizde yönetim olarak bu sorumluluğu üstlendik, sizlerden de Cami’mize duygu dua ve katkılarınızı sunmanızı istiyoruz. Bu konuda gönüllü birer görevli olarak bulunduğunuz yerde herkese anlatmanızı ve bu hayra ortak etmenizi arzuluyoruz dedi.
Çiğ köfte ve çay ikramının ardından Yusuf Karaburç tarafından seslendirilen eserlerle toplantı sona erdi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)