“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Şehit evi Türk bayrağına boyandı
    • 8 Haziran 2020 - 07:28:03

Mardin’de 4 yıl önce şehit olan Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Etiz’in ailesi, evlerinin dış cephesini kırmızı beyaz renklerle Türk bayrağı şeklinde boyadı.Osmaniye’nin Toprakkale ilçesi Sazlık Mahallesindeki evin duvarı 6 metrekare ebadında kırmızı beyaz renklerle Türk bayrağı şeklinde boyanan, altına da “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” yazılan şehit Uzman Çavuş İbrahim Etiz’in baba ocağı, mahalleye gelen herkes tarafından hemen fark ediliyor.
Oğlunun Nusaybinde PKK’lı teröristlere karşı 2016 yılında yapılan hendek operasyonları sırasında, teröristlerin önceden binaya yerleştirdikleri patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olduğunu belirten anne Sultan Ekiz, “Oğlum bu vatanın bütünlüğü için şehit oldu.
Devletimiz var olsun. Oğlumun ve tüm şehitlerin kanını yerde koymadı, hepsini temizledi, temizliyor. Ben de her gün bayrağa bakarak oğlumun ardından bizi cennetinde buluştursun diye Allah’a dua ediyorum” dedi.2 kız babası olan şehit İbrahim Etiz, Osmaniye’nin de 225. şehidi olmuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz