SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

“Seç Market” şubesi dualarla açıldı
    • 3 Temmuz 2020 - 06:55:51

Kadirli’de alışveriş sektörünün yerli ve güçlü markaları arasında yer alan Seç Market’in 2’nci şubesi Sumbas Yolu üzeri Kestirler Camii karşısında dualarla açıldı.
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen açılış öncesi kurban kesilerek İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu tarafından dualar yapıldı.
Seç Market adına Gökhan ve İbrahim Çalışkan kardeşler, açılış törenlerine katılan misafirleriyle yakından ilgilendiler.
Kaliteli ve taze binlerce ürünü Kadirlilerle buluşturmanın ve Cemalpaşa Mahallesinde yeni şubelerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Çalışkan kardeşler, “Yeni şubemiz ile müşterilerimize en güzel hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla tüketicilerimize hizmet edeceğiz. Kadirli’mizin hızla büyüdüğü bu zamanda Seç Market olarak bizde yerimizi aldık. Kadirli’nin öz evlatları olarak müşterilerimizi farkı görmeye davet ediyoruz. Açılışımıza katılan, çiçek gönderen ve gönlü bizimle olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz