SAVRUN ŞEHİT MUSTAFA ÇİĞİLOĞLU ANADOLU LİSESİ’İNDEN KAYMAKAM BAKIR’A ZİYARET
Ordu’da yapılacak olan Teknofest finaline katılacak okul takımı Kadirli ilçe Kaymakamı Vehbi Bakır’ı makamında ziyaret etti.
Okul Müdürü Halil İbrahim Tamer, Teknofest okul koordinatörü Kadir Tekdemir ve Teknofest Danışman Öğretmeni İlknur Çakar ile projede yer alan öğrenciler Seher Tuana Topçu, Hatice Nisa Ceren, Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır’ı ziyaret ettiler.
Koordinatör Kadir Tekdemir ve öğrenciler sağlıkta Yapay Zeka Alanında Hazırlamış oldukları proje hakkında bilgi verdiler. Kaymakam Vehbi Bakır, öğrencileri kutlayarak, 28 Temmuz 2022 tarihinde Ordu’da yapılacak olan TEKNOFEST TÜRKİYE FİNALLERİNDE başarılar diledi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)