Savrun Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu Lisesi TÜBİTAK 51. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Adana Bölge Finallerinde BÖLGE 3.’SÜ oldu.
Okul Müdürü Halil İbrahim Tamer,Tarih öğretmenimiz İbret Dal’ın danışmanlığında öğrencilerimiz Eyüp ÇÖMEZ ve Mehmet Kerem DAL “Keşiş Çayı ve Kolları Üzerindeki Su Değirmenleri ve Kültürel Mirası” adlı Tarih/Kültürel Miras alanındaki proje çalışması ile yarışmaya katıldılar. Projeye destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)