Samet Aybaba’dan Osmaniyesporlu taraftarlara ziyaret
Teknik direktör Samet Aybaba, memleketi Osmaniye’de Sarı Yeşil Taraftarlar Derneği’ni ziyaret edip Osmaniyespor’a başarı dileklerinde bulundu.Teknik direktör Samet Aybaba, memleketi Osmaniye’de Sarı Yeşil Taraftarlar Derneği’ni ziyaret edip Osmaniyespor’a başarı dileklerinde bulundu.
TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup ekiplerinden Osmaniyespor’un taraftarlarının oluşturduğu Sarı Yeşil Taraftarlar Derneği’ni ziyaret eden eski futbolcu ve teknik direktör Samet Aybaba, geçtiğimiz günlerde trafik kazasında yaşamını kaybeden taraftar Erman Can Artan için başsağlığı dileklerinde bulundu.
Sarı Yeşil Taraftarlar Dernek Başkanı Bilgin Gürbüz, Aybaba’ya teşekkür ederek, “Osmaniye’nin onuru gururu, Beşiktaş’ın efsane futbolcusu, birçok Süper Lig takımını çalıştıran değerli hemşerimiz Samet Aybaba hocamız, derneğimize gelerek bizleri onurlandırmıştır” dedi.Ziyarette Aybaba’yı tribün lideri Bayram Sümbül, derneğin onursal başkanı Yunus Kurt ve Osmaniyespor Taraftar Derneği Başkanı Bekir Esen de karşıladı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)