“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Sağlıkçılar, Stk’larla “SABİM”i kurdu
    • 24 Temmuz 2023 - 10:26:32

Sağlıkçılar, Stk’larla “SABİM”i kurdu

Osmaniye Yeni Sendika Şube Başkanı Mustafa Şahin, sağlık alanında hizmet sunan 21 STK ile kısa adı Sağlık ve Sosyal Hizmet Birlik ve Mücadele Platformu (SABİM) kurulduğunu bildirdi.
Şahin, yaptığı açıklamada, sağlıkta yaşanan olumsuz işleyişe “Dur” diyebilmek ve üyelere her türlü hak hukuk mücadelesinde çok daha etkili olabilmek için SABİM’in kurulduğunu belirterek, hekim ve sağlık çalışanlarına hayırlı olması temennisinde bulundu.
Tüm hekim ve sağlık çalışanlarını SABİM çatısı altında verilecek ortak mücadeleye davet ettiklerini ifade eden Şahin, şunları kaydetti:
“Hekimlere ve sağlık çalışanlarına karşı yapılan her türlü haksız, hukuksuz eylemin karşısında duracak etkili ve uzun süreli ortak eylemselliklerle üyelerimizin hakkını aramaya devam edeceğiz. SABİM Platformu olarak 1 -2 Ağustos 2023 tarihlerinde başlamak üzere temposu giderek artacak eylemsellik takvimi üzerinde mutabık kaldığımızı memnuniyetle duyururuz. Toplu sözleşme masasında, hekim ve sağlık çalışanları lehine alınacak kararlarla, saha eylemlerine gerek kalmadan çözüm bulunmasını, aklın ve vicdanın gereği olarak görüyor ve önemsiyoruz”

Haber: Ümit KAHRIMAN

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz