ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

RASİM ÜNAL İLKOKULU İNŞATI MART AYINDA BİTECEK
    • 2 Şubat 2024 - 08:53:27

RASİM ÜNAL İLKOKULU İNŞATI MART AYINDA BİTECEK

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli’de yapımı devam eden 24 derslikli Rasim Ünal İlkokulu inşaatı inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Kadirli Kaymakamı Yakup Güney, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun da yer aldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun’dan inşaatın geldiği aşama hakkında bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Kadirli Rasim Ünal İlkokulu binamızın yapımı hızla devam ediyor. Bu okulumuzun daha önce depreme dayanıksız raporu vardı, yıkılmasını sağladık. Yıkılmasını sağlamamızın da çok iyi olduğunu Müdürümüz de söylediler. Deprem açısından bu tür önlemlerimizi her zaman önceden almamızın faydasını burada bir kez daha görmüş olduk. Bu okulumuzun da bir an önce bitmesini çok arzu ediyoruz. Yüklenici firmamız Mart’ın ortasında bitireceğini söylüyor. Çünkü bu okuldaki öğrencilerimiz şu anda 3 ayrı okulda eğitim öğretimlerine devam ediyor. Eğitim bizim geleceğimiz, her şeyimiz. Kadirli İlçemiz eğitime çok önem veren, çok başarılı bir ilçemiz. Biz de Kadirli’mizin eğitim öğretiminin aksamaması, altyapı hizmetlerinin en iyi şekilde yapılması için gayret gösteriyoruz. Birçok noktada okul inşaatlarımız hızla devam ediyor. Bu okulumuzu da bir an önce bitirip Kadirli’li hemşehrilerimizin, sevgili çocuklarımızın hizmetine sunmayı çok arzu ediyoruz” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz