GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

QUİCK SİGORTA TANITIM TIRI OSMANİYE’DE
    • 26 Eylül 2019 - 07:08:09

Quick Sigorta tanıtım tırı Osmaniye Cumhuriyet Meydanı’na gelerek kentte yaşayan insanları sigorta konusunda bilgilendirmek üzere çalışmalara başladı.

Osmaniye Sigortacılar Derneği Başkanı Metin Sevmez, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, sigorta konusunda kafasında soru oluşan herkesin beklentisini gidermek için Quick Sigorta tanıtım tırı Osmaniye Cumhuriyet Meydanı’na geldiğini ifade ederek,”Tüm vatandaşlarımız gelsin ve sorması ve öürenmesi gereken ne varsa sorularını cevaplamaya hazırız. Amacımız sigorta konusunda vatandalarımızı en ince ayrınyısına kadar bilgilendirmektir”dedi.

Zorkun Sigorta’nın genç ve dinamik Sahibi Emrah Toprak ise, yaptığı açıklamada, sigorta konusunda her zaman olduğu gibi halkımızın yanındayız. Cumhuriyet Meydanı’na gelen her kişiye sigorta ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgi vermeye hazırız”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz