PROMOSYON İHALESİNDE KAZANAN EĞİTİMCİLER OLDU
İlçede yetkili sendika olan Kadirli Eğitim Bir-Sen temsilciliğinin kararlı duruşu sayesinde yapılan sıkı pazarlıklar sonucu bir rekora imza atılarak eğitim çalışanlarını memnun edecek bir sonuç çıktı.
Yapılan promosyon ihalesinde 10250 TL ile en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası ihaleyi aldı.
Eğitim Bir-Sen temsilcisi Mustafa Demirci,
Yetkili Sendika ve ihale komisyon üyesi olarak Kadirli’de yapmış olduğumuz promosyon ihalesini onuncu tur sonunda Yapı Kredi Bankası kazanmıştır. Desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim müdürümüz İlyas Tapsız’a ve Şube müdürümüz Adil Ayyıldız’a teşekkür ederiz. Tüm eğitim çalışanı arkadaşlarımıza hayırlı olsun diyerek; güven, samimiyet, gayret ve ciddiyetle hizmete devam dedi.
Ayrıca promosyon ücretinin temmuz ayında tek seferde ödeneceği belirtildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)