PROF. DR. TUGAY AYAŞAN BİNİŞ GİYME TÖRENİ
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde (OKÜ) Prof. Dr. Tugay Ayaşan’a Biniş Giyme Töreni düzenlendi
OKÜ Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Organik Tarım İşletmeciliği Bölümü’nde görev yapan ve akademik kariyerinde yükselme gösteren Prof. Dr. Tugay Ayaşan için biniş giyme töreni düzenlendi.
Rektörlük makamında gerçekleşen biniş giyme töreninde konuşan OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, bugün akademik binişini giyecek olan Prof. Dr. Tugay Ayaşan’ı ve çok kıymetli ailesini kutluyor, akademik hayatındaki başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.
Akademik kariyerindeki bu önemli ilerlemeden dolayı mutluluk duyduğunu belirten Prof. Dr. Tugay Ayaşan ise OKÜ’ye ve bilime katkı sağlamaya devam edeceğini ifade etti.
Tören Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’un Prof. Dr. Tugay Ayaşan’a biniş giydirmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)