Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

özel çocuklara özel materyaller ulaştı
    • 27 Aralık 2021 - 08:13:28

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in katılımıyla düzenlenen törenle ‘7 TIR ile 7 Bölgeye Özel Eğitim Materyalleri’ programı kapsamında Osmaniye’ye gönderilen özel eğitim materyalleri, özel çocuklara ulaştırıldı.

Bu kapsamsa, Merkez ilçe dahil tüm ilçelerdeki ihtiyacı olan 10 okula, 5 adet hafif zihin-otizm küçük, 4 adet hafif zihin-otizm büyük ve 1 adet orta ağır zihin otizm büyük materyal seti gönderildi.

Özel eğitim sınıflarında öğrenim gören hafif ve orta-ağır düzeyde zihinsel yetersizliği ve otizmi, görme yetersizliği ve işitme yetersizliği olan öğrencilerin kavram, okuma, yazma, matematik, bilişsel beceriler, öz bakım, günlük yaşam, toplumsal uyum, sosyal iletişim ve benzeri alanlarındaki becerilerinin kazandırılmasına yönelik hazırlanmış materyallerin Osmaniye’de öğrenim gören özel öğrencilere dağıtımı yapıldı.

Dağıtımı gerçekleştirilen materyallerin daha eğlenceli ortamlarda kalıcı öğrenmelerin sağlanmasına destek olması temenni edildi. İbrahim Emül – DHA

Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz