Öğrencilere “İlyas Tapsız”dan tatil mesajı

Öğrencilere “İlyas Tapsız”dan tatil mesajı

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA PROĞRAMI ÖĞRETMENEVİNDE YAPILDI

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA PROĞRAMI ÖĞRETMENEVİNDE YAPILDI

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Öz Petek Baklava 4’ncü şubesi dualarla açıldı
    • 29 Haziran 2020 - 07:16:59

Kadirli’de, 1998 yılından bu yana verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Öz Petek Baklava Pastanesi’nin Şehit Kansu Küçükateş Mahallesindeki 4’ncü şubesi dualarla açıldı.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, açılışta yaptığı konuşmada, “Kadirlimizin gelişen bölgesinde böyle güzel bir işyerinin açılması memnuniyet verici. Gönül istiyor ki şehir merkezinde iş yerlerinin yavaş yavaş bu taraflara taşınması ile Kadirli’nin yoğunluğu azalacak. Bu bölgelere doğru şehrimiz gelişecek. Remzi kardeşimiz de bu güzel müesseseyi Kadirli’ye kazandırdığı için teşekkür ediyor, hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar diliyoruz.” dedi.
Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel ise Remzi Arslantaş’ın genç yaşta Kadirli’de önemli başarılara imza atığını ifade ederek, 4’ncü şubesinin hayırlı olması dileklerini iletti.
Açılışa katılanlara teşekkür eden Öz Petek Baklava Cafe ve Unlu Mamülleri sahibi Remzi Arslantaş ise “bizleri bu güzel günümüzde yanız bırakmayan çok değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde koronavirüs nedeniyle önemli bir süreçten geçiyor. Salgın tüm kesimleri etkilemiştir. Bizde bazı riskleri göz önüne alarak istihdam yaratmaya ekonomimize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yıllar önce Kadirli halkına layık olduğu lezzeti tattırmak amacıyla çıktığımız yolda iddiamızı emin adımlarla sürdürüyoruz. İlk günkü heyecanımız ile kalite çıtasını hiç düşürmeden markalaşma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Kadirli halkımızın bizlere verdiği destek ile bu lezzeti devam ettireceğiz. Bu desteğin bilincindeyiz. Kalite, yetenek ve tecrübemize güveniyoruz. Takdir ve destek sizden, rızık Allah’tan.” diye konuştu.
Çiğdem Cami din görevlisi Mehmet Perçin tarafından yaptırılan duanın ardından coşkulu katlımla kurdele kesildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz