Osmaniyeli Judo sporcusu Zeynep Çağlar, katıldığı Okul Sporları Yıldızlar Judo Grup Müsabakaları’ndan altın madalya ile kente döndü. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2019-2020 yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okul Sporları yıldızlar judo grup müsabakaları Kayseri’de gerçekleşti. Atatürk Spor Salonunda iki gün boyunca devam eden müsabakalara 20 ilden 181 sporcu katılım sağladı. Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına 32 kiloda yarışan Zeynep Çağlar, Yıldız Kızlar kategorisinde grup birincisi olarak altın madalya sahibi oldu.
Osmaniyeli sporcu Zeynep Çağlar, 21-22 mart ‘ta Sinop’ta yapılacak olan Türkiye Judo şampiyonasına gitmeye hak kazandığı bildirildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)