OSMANİYELİ DAĞCILAR ŞEHİTLER ANISINA ALLAH’UEKBER DAĞLARINA ÇIKTILAR..
Osmaniye Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nden (ODAK) başkan yardımcısı Aliriza Işık ve 6 dağcının katıldığı ve yurdun çeşitli bölgelerinden gelen 94 dağcı 3 bin 180 rakımlı Kars’ın Sarıkamış zirvesine çıktılar..
Sarıkamış’ta donarak şehit olan askerler 109 yıl sonra Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen 109’uncu yılında Allahuekber Dağları Şehitleri Anma Tırmanışı ile anıldı. Zirvede saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal marşı söylendi,Türk Bayrağı açıldı…
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)