ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

OSMANİYELİ BÜROKRAT VE AKADEMİSYENLER ONURLANDIRILDI
    • 17 Aralık 2019 - 07:21:21

Ankara’daki Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyen Hemşehrilerimiz, Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyenler Platformu (OBADER) tarafından son dönemde görevlerinde terfi eden veya kariyer mesleklere yeni başlayan Hemşehrilerimiz onuruna 14 Aralık 2019 Cumartesi günü AnkaraHakim Evi’nde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Programda ayrıca; 23 Kasım 2019 tarihinde Hakk’ın Rahmetine kavuşan, memleketimizin mümtaz bir Değeri olan Prof.Dr. Turan GÜVEN Hocamız dualarla anıldı. Turan Hocamızın özgeçmişinin okunmasının ardından Hemşehrimiz Eskişehir İl Müftüsü Bekir GEREK Hocamız tarafından Turan GÜVEN Hocamız ve tüm geçmişlerimiz için dua edildi.

Diğer illerin defaatle düzenlediği ve Osmaniyeliler adına eksikliği duyulan, Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyenlerin kaynaşmasına yönelik OBADER tarafından düzenlenen ProgramaHemşehrilerimiz; Yargıtay Birinci Başkanvekili Mehmet KÜRTÜL, Osmaniye Milletvekilimiz Mücahit DURMUŞOĞLU, Osmaniye Milletvekilimiz İsmail KAYA, Adana Milletvekili Ayşe Sibel ERSOY ve Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet ÖZDEMİR ile Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyenlerimiz katılırken, mazeretleri nedeniyle Programa katılamayan Danıştay Başkanvekili Hemşehrimiz Mahmut VURAL ve Osmaniye Milletvekili Baha ÜNLÜ Hemşehrilerimize selamlarını ilettiler.

Moderatörlüğünü Sağlık Başmüfettişi Ömer YÜREKLİ’nin yaptığı programda, son dönemde terfi eden veya kariyer bir mesleğe yeni başlayan Hemşehrilerimize yeni görevlerinin hayırlı olması temennisiyle plaket ve çiçek takdimi yapıldı. Bu çerçevede;

1) Hakimler Savcılar Genel Kurulu tarafından Danıştay Üyeliğine seçilen Hemşehrimiz Sn. Tekin YALIM’a,

2) Kızılay Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevine gelen Hemşehrimiz Süleyman İSLAMOĞLU’na,

3) Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanı olarak atanan Hemşehrimiz Sn. Umut İlhan DURMUŞOĞLU’na,

4) Gençlik ve Spor Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı olarak atananHemşehrimizSn.Nevzat KILIÇ’a,

5) İdari Hakim Adayı olarak mesleki kariyerine başlayan Hemşehrimiz Süleyman DAĞDELEN’e,

6) İdari Hakim Adayı olarak mesleki kariyerine başlayan Hemşehrimiz Tuğra KÜRKÇÜ’ye,

7) Merkez Bankası Uzman Yardımcısı olarak mesleki kariyerine başlayan Hemşehrimiz Merve LOĞOĞLU’na,

9) Zahmetli bir adaylık sürecinin ardından TBMM Stenograf Yardımcısı olarak mesleki kariyerine başlayan Hemşehrimiz Emine Nihal SİYAHOĞLU’naplaket ve çiçek takdimi yapıldı. Yeni görevlerinin hayırlanması dolayısıyla memnuniyetlerini ifade eden Hemşehrilerimiz yaptıkları konuşmalarda, özgeçmişleri hakkında katılımcılara kısa bilgiler verdiler.

Ankara’nın soğuk havasını Çukurova’nın ve Osmaniye’nin gönül sıcaklığı ile ısıtan Hemşehrilerimiz, hem hasret giderme hem de yeni dostluklar kurma fırsatı buldular.

Haber: Ali Celal KAYMAK – ANKARA

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz