Osmaniye’de Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında, il merkezi ve ilçelerdeki 475 kişi, noter huzurunda yapılan çekilişle iş sahibi oldu.
Atatürk Ortaokulu’nda yapılan kura çekimiyle iş sahibi olanlar, kamu kurum ve kuruluşlarının bina bakım, onarım ve temizlik bölümlerinde istihdam edilecek.
Kura çekimi sonucunda İl Sağlık Müdürlüğüne 50, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne 25, Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne 25, İl Müftülüğüne 35, Yağlı Tohumlar Araştırma Enstitüsüne 10, İl Özel İdaresi Müdürlüğüne 60, Cumhuriyet Başsavcılığa 15 olmak üzere toplamda 220 kişi istihdam edildi.
TYP kapsamında ayrıca Kadirli ilçesinde 105, Düziçi’nde 55, Bahçe’de 40, Toprakkale’de 30, Hasanbeyli’de 10, Sumbas’ta 15 olmak üzere 255 kişinin çekilen kura ile kamuda istihdam edildiği öğrenildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)