Osmaniye’de silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda 18 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 24 adet silah ele geçirildi.
Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, 2 ay süren teknik takip sonucu silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen şahısların yakalanmasına yönelik belirlenen 19 adrese Özel Harekat polislerinin desteğiyle operasyon düzenledi. Operasyonda, 5 ruhsatsız tabanca, 5 ruhsatsız av tüfeği, 4 kuru sıkı tabanca ile bu silahlara ait çok sayıda şarjör ve fişek ile 40 bin 800 lira nakit para ve 25 tam altın ele geçirildi.
Arama yapılan adreslerden birinin bodrum katında kuru sıkı silahları gerçeğe dönüştüren atölye haline getirilmiş torna tezgahı ve diğer aletler bulundu. Ayrıca, çok sayıda tabanca parçası ve malzemeleri ile 5 kuru sıkıdan dönüştürülmüş tabanca, 2 kuru sıkı tabanca ile 2 gerçek hale getirilmeye hazır kuru sıkı tabanca bulundu.
Operasyonda 18 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler, Osmaniye Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğüne götürüldü.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)