![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/11/rektor-748x348-300x140.jpg)
Osmaniye’de jandarmadan reflektör uygulaması
Osmaniye’de jandarma ekiplerince yapılan uygulamada traktör sürücüleri, reflektörün önemi ve sarı tepe ikaz lambası konusunda uyarıldı. Şekerdere Köyü yolunda, Kanlıgeçit Jandarma Karakol Komutanlığı ve Jandarma trafik ekiplerince yapılan kontroller sırasında, römorklarında reflektör olmayan traktörlere, gece fark edilmelerini kolaylaştırmak ve trafik kazalarını önlemek için ücretsiz üçgen reflektör takıldı. Sürücüler, yüz yüze yapılan görüşmeler sırasında, kazaların sebep olduğu kural ihlalleriyle ilgili bilgilendirilip, trafik kurallarının önemi anlatıldı. Uygulamayla trafik kazalarının en aza indirgenmesinin hedeflendiği belirtilirken, sürücüler ise jandarmanın kendileri için gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkürler ettiler. Trafik uygulamalarının, kazaların azaltılması, can ve mal kayıplarının en aza indirilmesi için gece gündüz kararlılıkla devam edeceği belirtildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)