ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

OSMANİYE’DE İBRAHİM ÇENET DÖNEMİ BAŞLADI
    • 5 Nisan 2024 - 07:54:46

OSMANİYE’DE İBRAHİM ÇENET DÖNEMİ BAŞLADI

”Osmaniye’nin hizmet konusunda kaybedecek bir saniyesi bile yoktur. Ekimizle gece gündüz demeden hizmet için canla başla çalışacağız. Ve Osmaniye uyumadan biz de uyumayacağız” diyen Belediye Başkanı İbrahim Çenet, makamların geçici, hizmetlerin ise baki olduğunu belirterek:” Bu düşünceden hareketle geride hoş bir seda bırakmak için durmadan bıkmadan yorulmadan çalışacağız” dedi.
31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçiminde Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı olarak aldığı yüksek oyla Osmaniye nin yeni Belediye Başkanı seçilen İbrahim Çenet, görevi Kadir Kara’dan törenle devraldı.
İl Seçim Kurulunda mazbatasını alan Belediye Başkanı İbrahim Çenet için 5 yıl görev yapacağı Osmaniye Belediyesi hizmet binası önünde tören yapıldı. Beraberinde eşi Ebru Çenet ,İl genel ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte gelen İbrahim Çenet için kurban kesilerek dua edildi.
Önceki dönem belediye başkanı Kadir Kara, MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Adnan Bayram, MHP Merkez ilçe Başkanı Bilal Çenet, Ülkü Ocakları İl Başkanı Burak Bulut, MHP Kadın kolları KAÇEP başkanı ve üyeleri , teşkilat mensupları ve partililer in katıldığı törende belediye personelinin alkış yağmuru altında makama çıkan İbrahim Çenet, kendisine gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.
Törende bir konuşma yapan Kadir Kara, Osmaniye’ye 15 yıldır 3 dönem hizmet etmenin sevincini yaşadığını belirterek: ” Görevimi başarılı hizmetlere imza atacağına yürekten inandığım İbrahim Çenet başkanıma devrediyor ve şunu ifade ediyorum; Osmaniye hak ettiği başkanını seçti” dedi.
MHP İl Başkanı Yusuf Çomu da Kadir Kara’ya teşekkür ederken, Yeni Başkanı İbrahim Çenet’e de görevinde başarılar dtiledi.
Görevi devralan Osmaniye’nin Yeni Belediye Başkanı İbrahim Çenet te 5 aylık seçim çalışması sürecinde ilimizin çözüm bekleyen sorunlarını ve beklentilerini yakından gözlemlediğini söyledi. Çenet, bu düşünceden hareketle acil çözüm bekleyen sorunların üzerine süratle gideceklerini belirterek; ”Çünkü Osmaniye’nin kaybedecek bir saniyesi ile yoktur. Ekimizle gece gündüz demeden hizmet için canla başla çalışacağız. Ve Osmaniye uyumadan biz de uyumayacağız” dedi. Çenet, makamların geçici, hizmetlerin ise baki olduğunu belirterek:” Bu düşünceden hareketle geride hoş bir seda bırakmak için durmadan yorulmadan çalışacağız” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz