OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

OSMANİYE’DE AFAD GÖNÜLLÜLERİ SAYISI ARTIYOR
    • 18 Kasım 2019 - 07:13:26

Osmaniye İL Afet ve Acil Durum Müdürü Serhat Bulut, kentte şuanda 110 AFAD Gönüllüsünün bulunduğunu belirterek, bu sayının her geçen gün artacağına inandığını söyledi.
Osmaniye İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından Osmaniye Valiliği Ahmet Cevdet Paşa toplantı salonunda, e-devlet sistemi üzerinden kayıt olup online olarak temel eğitimlerini tamamlayan ve ikinci aşama eğitimlere katılacak olan AFAD Gönüllülerine yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya, birçok vatandaşın yanında Osmaniye Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Spor Kulübü (OADK), Osmaniye Gençlik Merkezi ve Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği (İLSAN-DER) üyeleri de katıldı.
AFAD Müdürü Serhat Bulut’un Osmaniye’de AFAD’ın gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğu çalışmalardan bahsetmesiyle başlayan toplantının sonrasında, Osmaniye AFAD Şube Müdürü Fahri Kök’ün Gönüllülük hakkındaki bilgilendirme sunumu ile devam etti. Toplantı, Müdür Bulut’un AFAD Gönüllülük, sistemi ve 1-2-3 seviye eğitimleri hakkında detaylı bilgi vermesi ve AFAD Gönüllerinin sorularını cevaplamasıyla sona erdi.
Gönüllülük ve faydaları, afetlerle gönüllülük, kamuda gönüllülük ve AFAD gönüllülük sistemi hakkında detaylı bilgilendirme yapıldığını söyleyen Osmaniye AFAD İl Müdürü Serhat Bulut, “AFAD Gönüllülerinin katkılarıyla afetlerin getireceği maddi ve manevi zararı en aza indirmeyi ve toplumu daha dirençli hale getirmeyi hedefliyoruz. Toplantıya katılan tüm AFAD Gönüllülerine teşekkür ediyor, İlimizde şu anda 110 AFAD Gönüllüsü olmakla birlikte, bu sayının her geçen gün artacağına inanıyoruz.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz