ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

Osmaniye’de, 495 adet projenin 43’ü bitirildi
    • 11 Nisan 2019 - 07:02:05

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, 2019 yılında Yatırım Programı’nda bulunan 495 adet projenin 43’nün bitirildiğini, 88’nin yapımı devam etmekte olduğunu, 7’sinin ihale aşamasında olduğunu ve 357 adedine ise başlanılamadığını ifade etti. İl Koordinasyon Kurulu’nun 2019 Yılı 2. Dönem Toplantısı, Vali Coşkun başkanlığında yapıldı. Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda ki toplantıya Vali Yardımcısı Metin Esen, ilçe kaymakamları, Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Argun, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşları bölge ve il müdürleri katıldı.

Toplantının başında konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun, “İlimizde 2019 yılında toplam proje bedeli 3 Milyar 67 Milyon 731 Bin 120 TL olan 495 adet proje üzerinde çalışmalar devam etmekte olup; bu projelere ayrılan ödenek miktarı 268 Milyon 869 Bin 758 TL’dir. 2019 yılı dönem sonu itibariyle 91 Milyon 897 Bin 820 TL harcama yapılarak yüzde 34,1 oranında nakdi gerçekleşme sağlanmıştır.” diye konuştu. 2019 yılında Yatırım Programı’nda bulunan 495 adet projenin 43’nün bitirildiğini, 88’nin yapımı devam etmekte olduğunu, 7’sinin ihale aşamasında olduğunu, 357 adedine ise başlanılamadığını ifade eden Vali Coşkun, “Yılın ilk çeyreği olması nedeniyle başlanamayan proje sayısı yüksek gözüküyor.

İnşallah önümüzdeki dönemlerde çalışmalarımızın artmasıyla projelerimizin önemli bir bölümü tamamlanacaktır.” dedi. Toplantının devamında; DSİ 6. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü, İlbank AŞ. Adana Bölge Müdürlüğü, Adana Orman Bölge Müdürlüğü, T.C.D.D 6. Bölge Müdürlüğü, TEİAŞ 18. Bölge Müdürlüğü, Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdürlüğü, MTA Doğu Akdeniz Bölge Müdürlüğü, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, İl Özel İdaresi yetkilileri biten ve devam etmekte olan projeleri hakkında bilgi vererek, kendilerine yöneltilen soruları yanıtladılar.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz