Osmaniye ve ilçelerine 6 Uzman Hekim ve 3 Pratisyen Hekim
Kadrosu Tahsis Edildi
Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 103. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü (DHY) Kurasında yayınlanan münhal kadrolar da İl emrine 6 Uzman Hekim ve 3 Pratisyen Hekim kadrosu tahsis edildiği belirtildi.
Müdürlüğe bağlı ildeki sağlık tesislerinden;
Osmaniye Devlet Hastanesine; 1 Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı,
Kadirli Devlet Hastanesine; 1 Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı, 1 Acil Tıp Uzmanı, 1 Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, 2 Pratisyen Hekim ,
Düziçi Devlet Hastanesine; 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine; 1 Pratisyen Hekim ,
kadrosu tahsis edildi.
3 Mart 2022 tarihinde kuraya esas yerleştirme işlemleri yapılacak olup, yerleştirme işlemi sonucunda Sağlık Bakanlığı tarafından iş ve işlemleri tamamlandıktan sonra ilimizde göreve başlayacakları ifade edildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)