SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

OSMANİYE VALİSİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN COVİT-19 DENETİMLERİ SÜRÜYOR
    • 9 Nisan 2021 - 08:22:20

Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde, kontrollü normalleşme döneminin sürdürülebilirliği ve bir an evvel tam anlamıyla normalleşmenin sağlanması için temizlik, maske, mesafe prensiplerinin yanı sıra hayatın her alanını kapsayacak şekilde belirlenen kurallara toplumun tüm kesimlerince uyulmasının sağlanması amacıyla tüm ülke genelinde yapılan geniş kapsamlı denetimler Osmaniye’de de tüm yaşam alanlarında devam ediyor.
Atatürk Caddesi boyunca gerçekleştirilen denetimlere; Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık katıldı. Kamu kuruluşları il müdürlerinin yer aldığı gruplar halinde yapılan denetimler ilin diğer yaşam alanlarında da gerçekleştirildi.
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, denetimleri sırasında, esnaf ve vatandaşlarımızdan maske, sosyal mesafe ve temizlik kuralları konusunda hassasiyet göstermelerini, bulaşın önemli kaynaklarından olan ev, akraba, komşu ve taziye ziyaretlerini mutlaka ertelemelerini, çevrelerinde bu ziyaretleri yapanlar varsa uyarmalarını istedi. Bu mücadelede herkesin desteğinin önemli olduğunu ifade eden Vali Yılmaz, bu mücadeleyi ancak hep birlikte kazanabileceğimizi vurguladı.
Denetimlerin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Dinamik denetim modeline göre yaptığımız denetimlerimizi, her gün olduğu gibi, bugün de sürdürüyoruz. Bütün cadde ve sokaklarımızda, toplumumuzun olduğu her alanda olmaya gayret gösteriyoruz. Kaymakamlarımız, il müdürlerimiz, daire amirlerimiz de alanda denetimlerine devam ediyorlar.
Biz denetimlerimize aralıksız devam ediyoruz ama bu mücadeleyi kazanabilmemiz için tüm vatandaşlarımızın bu mücadelenin içinde yer almaları gerekiyor. Çünkü bunu ancak hep birlikte mücadele ederek kazanabiliriz. Osmaniyeli hemşerilerimden, bir kez daha maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına hassasiyetle uymalarını ısrarla talep ediyorum. Mutant virüsün yayılma hızı çok daha fazla ve gençlerimiz arasında çok arttı. Bu nedenle çok dikkat etmemiz gerekiyor. Hep birlikte mücadele ettiğimizde Allah’ın izniyle bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum.” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz