CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

OSMANİYE MİLETVEKİLİ İSMAİL KAYA SINIR ÖTESİ OPERASYONLARI İLE İLGİLİ TBMM’DE KONUŞTU
    • 12 Ekim 2022 - 08:17:59

OSMANİYE MİLETVEKİLİ İSMAİL KAYA SINIR ÖTESİ OPERASYONLARI İLE İLGİLİ TBMM’DE KONUŞTU

Osmaniye Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi İsmail Kaya, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başarılı operasyonları ile ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuşma yaptı.

Sınır Ötesi Operasyonları konusunda kararlılık vurgusu yapan Milletvekili Kaya konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlılığı ve Milletimizin güçlü desteği ile Terör Örgütlerine karşı başlattığımız, bataklığı yerinde kurutma ve çatışmaları sınırlarımızın dışına taşıma stratejimiz başarıyla devam ediyor. Mazisi sayısız zaferle dolu olan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’in başarılı operasyonları sonucunda Irak’ın Ve Suriye’nin kuzeyinde son on günde çok sayıda PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirilmiştir. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin icra ettiği bu başarılı operasyonlar, Türkiye’nin büyümesine ve güçlenmesine karşı olan her türlü hamlenin misliyle karşılık bulacağının en büyük göstergesidir. Türkiye Yüzyılı diyerek yeni bir vizyon kazandırdığımız kutlu yürüyüşümüzün önüne kim çıkarsa çıksın gereken cevabı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz