“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

OSMANİYE MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ POLONYA’DAKİ İŞLETMELERDE STAJ YAPTI
    • 20 Aralık 2022 - 12:02:09

OSMANİYE MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ POLONYA’DAKİ İŞLETMELERDE STAJ YAPTI

Osmaniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ERASMUS+ Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği (KA102) programı kapsamındaki 2020-1-TR01-KA102-082560 numaralı “Mesleğim Hayatım, Avrupa’da Stajım” adlı proje kapsamındaki yurt dışı staj hareketliliğini tamamladı.
Projede Polonya’nın Wroclaw kentine 27 Temmuz -13 Ağustos 2022 tarihleri arasında “18 Öğrenci+ 4 Öğretmen” ve 10 Eylül – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında tarihleri arasında “18 Öğrenci+ 4 Öğretmen” olmak üzere iki hareketlik yapılmıştır. Hareketliliklere Makine Tasarımı ve Teknolojisi Alanı’ndan 9, Elektrik/Elektronik Teknolojileri Alanı’ndan 14, “Metal Teknolojileri Alanı’ndan 7 ve “Motorlu Araçlar Teknolojileri Alanı’ndan 6 öğrenci olmak üzere toplam 36 öğrenci katıldı.
Müdür başyardımcısı Hasan Gülay,öğrencilerimiz Polonya’nın Wroclaw kentinde proje ortağımız SEMPER AVANTİ Vakfı’nın katkılarıyla Eurotanks, Altanika, Novotec Elon, , PSE Piotr Szmer, Monopol, Celtron, Ama Profil, Moto-strefa, Mercure, Autokrzyżak, FenixPro Serwis adlı işletmelerde 3 haftalık (21 günlük) iş başı eğitimi (staj) yapmışlardır. Öğrencilerimizin Polonya’da yaptıkları staj çok verimli geçmiş olup, staj yapılan işletmelerden bir çoğu öğrencilerimize iş teklifinde bulunmuştur.
10 Eylül – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılan staj hareketliği esnasında Proje Yürütücüsü Hasan GÜLAY ile öğrencilere refakat eden öğretmenler Murtaza SAVRANDALI, Ahmet BAZ, Fahri ALKAN ve Mustafa BOZDAŞ Wroclaw Üniversitesini ziyaret ederek üniversitede yapılan konferansa katıldılar. Konferans konuşmacılarından Varşova Büyükelçisi Cengiz Kamil FIRAT ile görüşülerek proje hakkında bilgi verdiler dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz