OSMANİYE’de engelliler meclisi oluşturulurken, başkanlığına ise oy birliği ile Haydar Aktürk seçildi.
Engellilerin Türkiye çapında teşkilatlanması ve Türkiye Engelliler Meclisi oluşturmak üzere 54 ilde başlatılan çalışmaların Osmaniye ayağında, Engelliler Meclisi oluşturma, meclis başkanı seçimi ve Türkiye Engelliler Meclisi temsilcilerinin seçimi için Öğretmen Evi’nde toplantı düzenlendi.
Yapılan seçimler sonucunda, Engelliler Platform Başkanı Mimar Haydar Aktürk Meclis Başkanlığına seçilirken, Necdet Yılmazer ve Ziya Demez üst kurul temsilcililiğine seçildi.
Engelliler meclisi toplantısına, Türkiye Engelliler Konfederasyonu adına Selen Doğan, Korkut Ata Üniversitesi adına Rektör Yardımcısı Alpaslan Dayangaç, Kent Konseyi Başkanı Hayrettin Aslan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Ekrem Boran, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Özener, Şehit ve Gaziler Derneğinden Murat Gök, Kadirli, Düziçi ve Osmaniye’den Engelli Dernek ve Kulüp Temsilcileri katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu