GENÇLİK ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen, Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) güreş yarı final müsabakalarında Osmaniye ekibi, ikincilik elde etti.
Çankırı Spor Salonu’nda düzenlenen yarı final müsabakalarına katılan Osmaniye ekibi, güreş antrenörleri Celalettin Doğan, Musa Torun ve Mustafa Kıraç eşliğinde serbest ve grekoromen kategorisinde 10 sporcu ile mücadele etti. Osmaniye ANALİG güreş takımı il karması, 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde Bartın’da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Güreş final müsabakalarında Osmaniye adına mücadele edecek. Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Anadolu Yıldızlar Ligi güreş müsabakalarında finale çıkma başarısı gösteren Osmaniye güreş takımını kutladı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)