Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

OSMANİYE AMİNE SULTAN’A UMUT OLUYOR
    • 18 Ağustos 2021 - 20:11:02

OSMANİYE AMİNE SULTAN’A UMUT OLUYOR

 

Osmaniye Şehit Bekir Evren Yardımlaşma Derneği (@osmaniyeyardim) öncülüğünde, SMA Tip 1 kas hastası Amine Sultan için aşure etkinliği ve sosyal medya üzerinden canlı yayın programı yapılacağı bildirildi.

 

Dernek Yönetimi tarafında yapılan açıklamada, aile tarafından Osmaniye Valiliği onaylı başlatılan “Amine Sultan’a Umut Ol” adında başlatılan yardım kampanyasının bir yılı aşkındır devam ettiği belirtildi.

 

SMA Tip 1 kas hastası Amine için cep telefonlarından mesaj yoluyla ve Valilik izni ile verilen IBAN numarasına yardımda yapılabileceğini kaydeden Dernek Yönetimi, küçük kız yararına Karaoğlanoğlu Parkı yanı Ziraat Bankası önünde Çarşamba günü (Bugün) aşure etkinliği yapılacağını açıkladı.

 

İSTAGRAM ÜZERİNDEN BÜYÜK BAĞIŞ GECESİ CUMA GÜNÜ

Cuma günü saat:21.30’da Osmaniye yardım derneğinin “Sosyal medya hesapları güçlerini birleştiriyor” sloganı ile düzenleyeceği canlı yayında, Amine Sultan için instegram üzerinden canlı yayında “Bağış gecesi” yapılacağı belirtildi.

 

Amine Sultan’a Umut olmak isteyen sosyal medya sayfalarının yöneticileri @osmaniyeyardim DM’den ulaşmaları beklenirken, vatandaşlara da kampanyaya destek olmaları çağrısı yapıldı.

 

Açıklamada, ayrıca Amine Sultan’a destek olmak isteyenlerin tüm operatörlerden AMİNE yazıp 1983’e SMS göndererek 10 lira bağış yapılabileceği gibi Osmaniye Valiliği izinli ile IBAN: TR 57 0001 5001 5800 7313 1375 70 VAKIFBANK İDRİS BEYAZDURNA, Açıklama: AMİNE SULTAN yazılarak da yardımda bulunabileceği duyuruldu. Ümit KAHRAMAN

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz