Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası dolayısıyla mesaj yayınladı.
Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak sağlıklı yaşamın, önemine değindi.
Kaya açıklamasında , Toplumsal hayatın en temel değeri sağlıklı olmak ve sağlıklı kalabilmektir. Bu kapsamda, Halk sağlığı için büyük bir gayret ve özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın Halk Sağlığı Haftasını canı yürekten kutluyorum.
Kaya açıklamalarına “ Milletimizin hak ettiği sağlık alanındaki hizmetlerin en etkin ve kaliteli şekilde milletimize sunmak, Ak Parti Hükümetleri olarak, asli görevimiz görmekteyiz.
Sağlık çalışanlarımız bilgi, gayret ve becerinin fedakârlıkla birleştiği, doğrudan insan hayatına dokunan saygın bir mesleği icra etmektedirler. Yaratılmışların en şereflisi olan insana verilebilecek en güzel hizmeti ifa eden, değerli tüm sağlık çalışanlarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.
Mesleklerinin tabiatı olan fedakarlığı, salgın dönemindeki sınırsız hizmetleri ile zirveye taşıdılar. Tüm insanlığın şifa bulmasına vesile oldular.
Bu duygu ve düşüncelerle sağlığımızı, hayatımızı emanet ettiğimiz tüm sağlık çalışanlarımıza özverili gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunarak, teşekkür ediyorum. “ İfadelerinde bulundu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)