Kadirlinin en gözde okullarından Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Proğramı kapsamında “ŞOGAL HEDEFİ 0NİKİDEN VURACAK” projesine destek alarak ilçemiz gençliği adına büyük bir başarıya imza attı.
İlçemiz kaymakamı Tamer Orahan, Belediye başkan Yrd. Hasan Deveci, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, kurum ve okul müdürlerinin katıldığı açılış töreninde konuşan Okul Müdürü Ömer Faruk AK, Proje dolayısıyla destek veren herkese teşekkür ederek projenin okula ve kadirli gençliğine hizmet edeceğini söyledi
Proje Koordinatörü Zekeriya Hatınoğlu proje kapsamında unutulmaya yüz tutmuş Kadirlide olmayan okçuluk bilek güreşi vb spor dallarında gençlerimize ışık tutacak bir proje olacaktır dedi.
Proje kapsamında hazırlanan salonun açılışını yapan Kaymakam Tamer Orhan ve protokol, salonda yapılacak çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)