Kadirli Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Bülent Haytaoğlu, yaptığı açıklamada Şehit Mehmet Delikuş Mahallesi Çanakkale Caddesinde kurulan açık semt pazarının CUMARTESİ günleri açılacağını bildirdi..
Esnaflardan ve vatandaşlardan Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyumasını isteyeyen Başkan Haytaoğlu, “Kadirli’de Pazartesi, Salı ve Cumartesi kurulan semt pazarları aynı yer ve günde kurulacak. Lütfen dikkat edelim tedbirleri elden bırakmayalım. Esnaflarımıza hayırlı bol kazançlar diliyoruz..” dedi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)