DERĞAH KÜLTÜRÜ…

DERĞAH KÜLTÜRÜ…

Başarılı Doktoru Düziçi Kaptı…

Başarılı Doktoru Düziçi Kaptı…

BAY BADEM KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ MAĞAZASI KADİRLİ’DE AÇILDI

BAY BADEM KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ MAĞAZASI KADİRLİ’DE AÇILDI

İNTİKAM ..

İNTİKAM ..

Yağlı Tohumlar Araştırma Enstitüsüne yeni hizmet binası

Yağlı Tohumlar Araştırma Enstitüsüne yeni hizmet binası

OKUL SPOR MÜSABAKALARI 39 BRANŞTA BAŞLADI
    • 12 Aralık 2019 - 07:27:56

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okul Sporları Şubesi tarafından koordine edilen, 2019-2020 sezonu okul sporları müsabakaları 39 branşta başladı.
Müsabakaların tüm okullar ve öğrencilere hayırlı olmasını dileyen, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, hem sahada hem de tribünde centilmence bir sezon geçirilmesini temenni ederek, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından düzenlenen okul sporlarının amacı, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bütün eğitim ve öğretim kurumlarındaki öğrencilere spor yaptırmak, sağlıklı bireyler yetiştirmektir. Haziran ayına kadar devam edecek okul sporları faaliyetleri 39 branşta yapılacak spor müsabakalarına yaklaşık 20 bin sporcumuzun katılmasını hedefliyoruz.” dedi.
Bu yıl İl ve İlçelerde gerçekleşecek olan okul sporları müsabakaları sonucunda takım halinde derece elde eden okullara kupa, sporculara ise madalya takdim edilecek. Kontenjana göre Osmaniye’de en iyi derece elde eden okul takımları ve sporcular Osmaniye’yi ulusal müsabakalarda temsil etmek hakkı kazanacak.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz