OSMANİYE’de, öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla okul servis araçları denetlendi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Osmaniye Belediyesi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekiplerce, çocukların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla taşımalı eğitim kapsamında ki ve özel servis araçları denetlendi. Masal Park yanındaki alanda gerçekleştirilen denetimlerde, araç sürücülerinin evrakları kontrol edildi, araçların yeterlilikleri ve mevzuata uygunlukları kontrol edildi.
Denetim esnasında servis şoförlerinin dikkat etmesi gereken kurallar tek tek anlatıldı. Yapılan denetimleri yerinde incelemek üzere ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, taşımalı eğitimden sorumlu Şube Müdürü Kadir Çözeli ve denetimleri gerçekleştiren ekiplerden bilgi aldı. Okul çağındaki çocukların huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarını sağlamak, sürücülerin dikkat ve hassasiyetlerini en üst düzeyde tutarak bu araçların karşılaşabileceği trafik kazalarını önlemeye yönelik denetimlerin yıl içerisinde aralıksız sürdürüleceği kaydedildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)