UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
    • 5 Haziran 2023 - 08:31:45

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Adnan Oğuz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen bir toplantıda, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) hakkında okul müdürleriyle bir araya geldi.
Deprem sonrasındaki ilk LGS olduğuna dikkat çeken Albak, sınav güvenliğini ve konforunu sağlamak için alınması gereken önlemlerin büyük bir ciddiyetle ele alınması gerektiğini vurguladı.
Toplantıda konuşan Müdür Albak, öğrencilerinin sınav süresince rahat olmaları için çalışıldığını söyledi.
Deprem sonrası yaşanan stres ve kaygılara değinen Albak, okul müdürlerinden bu süreçte öğrencilerin yanında olmalarını ve gereken her türlü desteği sağlamalarını istedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, LGS’nin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için tüm birimlerin işbirliği içinde çalışması gerektiğini vurguladı.
Toplantıda ayrıca, sınav güvenliği konusunda alınacak önlemlerden ele alınan ve okulların bu konuda gerekli hazırlıkları yapması gereken üzerinde duruldu.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sınavın düzenli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm önlemlerin alındığına dikkat çeken Albak, öğrencilerin sınav ortamında huzur içinde olmalarını sağlamak için her türlü çabayı gösterileceğini söyledi.
Toplantıya katılan okul müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak’ın vurguladığı konulara büyük önem verdiklerini ifade etti.
LGS sınavları, sınav ortamının güvenliği ve konforu için ellerinden gelen yapacaklarını söyleyen okul müdürleri, bu önemli süreci başarıyla tamamlayacaklarına inandıklarını dile getirdiler

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz