“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

OKÜ’DEN BÜYÜK BAŞARI
    • 20 Ekim 2022 - 10:06:10

OKÜ’DEN BÜYÜK BAŞARI
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyelerinden 4 Bilim İnsanı ‘Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları’ Listesinde Yer Aldı
Stanford Üniversitesi’nden John P.A. Loannidis ve araştırma ekibi tarafından, dünyanın en etkili bilim insanlarının sıralandığı 2022 yılı verilerine göre güncellenmiş liste, 10 Ekim 2022 tarihinde Elsevier veri tabanında yayımlandı.
Listeye göre Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 4 öğretim üyesi, büyük bir başarıya imza atarak alanlarında yaptıkları çalışmalarla dünya literatüründe yer aldılar.
Liste oluşturulurken akademik performansın en somut çıktıları olarak kabul edilen nitelikli yayın sayısı, makalelerinin yayımlandığı derginin etki değeri, çalışmalarına yapılan atıf sayısı, h-indeks, hm indeks, patent sayısı, ilk isim ve tek isim makale sayısı, atıf alan makale sayısı ve atıf yapan makalenin yayımlandığı derginin etki değeri gibi temel ve ciddi uluslararası ölçütler kullanılıyor.
“Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları” listesi; “Kariyer boyu etki” ve “Yıllık etki” olarak iki kategoride oluşturuluyor.
“Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları“ listesine giren Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi dört öğretim üyesini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Listede yer alan akademik personeller:
1- Prof. Dr. Mustafa ÜBEYLİ (OKÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü )
2- Prof. Dr. Eyüp TEL (OKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü)
3- Doç. Dr. Mustafa SEVİNDİK (OKÜ Bahçe Meslek Yüksekokulu)
4- Doç. Dr. Uğur Korkut PATA (OKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz