OKÜ ÖĞRENCİLERİ, ÖZEL ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Engelsiz Gelecek Öğrenci Kulübü tarafından özel gereksinimli çocuklara yönelik sosyal sorumluluk etkinliği gerçekleştirildi.
OKÜ Kulübü öğrencileri, özel gereksinimli çocuklara ve ailelerine yönelik düzenledikleri etkinliklerine devam ediyor.
Üyeleri arasında Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri bulunan kulüp, Özel Eğitim Anaokulunda ve Otizm Derneğinde düzenlenen toplam 3 etkinlikle dikkat çekti.
Öğrenciler, ilk olarak Osmaniye Özel Eğitim Anaokulunda düzenlenen etkinlikte, Osmaniye Otizm Derneği tarafından hazırlanan programda aktif rol aldı.
Engelsiz Gelecek Öğrenci Kulübü üyeleri, özel gereksinimli çocuklarla bir araya gelerek destek sağladı.
Üniversite öğrencileri aynı gün içerisinde Osmaniye Otizm Derneği’nin düzenlediği etkinlikte de aktif rol oynadı. Dernek tarafından organize edilen etkinlik, otizm spektrum bozukluğu olan bireylerin ihtiyaçlarına yönelik özel bir program sunarak farkındalık oluşturmayı hedefledi. Engelsiz Gelecek Öğrenci Kulübü, bu etkinlikte otizmli bireylerle etkileşimde bulundu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)