OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU..

OSMANİYE VALİSİ ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU..

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

100. YIL ORTAOKULU TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE

100. YIL ORTAOKULU TÜRKİYE YARI FİNALLERİNDE

ŞEHİT POLİSLERE YASİN-İ ŞERİF OKUTULDU

ŞEHİT POLİSLERE YASİN-İ ŞERİF OKUTULDU

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

OKU KADİRLİ MYO ONLİNE KARİYER GÜNLERİ DÜZENLENDİ
    • 2 Haziran 2021 - 07:44:36

OKU KADİRLİ MYO ONLİNE KARİYER GÜNLERİ DÜZENLENDİ

Kadirli Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Online Kariyer Günleri 25-26-27 Mayıs 2021 tarihlerinde 6 oturum şeklinde Covid-19 Pandemi sürecinde çevrim içi olarak Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirilirken aynı anda resmi Instagram sayfası @okukadirlimyo adresinden canlı olarak yayınlandı.

Düzenlenen programda 1.oturumda “Pandemi Sürecinde ve Sonrasında Sağlık” başlıklı söyleşi Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan DAYANGAÇ’ın moderatörlüğünde Microsoft Teams üzerinden yapıldı. Söyleşinin Konuğu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbi Biyoloji Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeliha SELAMOĞLU oldu. Sayın SELAMOĞLU pandemi sürecindeki stres faktörlerinden, korunma yollarından, pandemi sürecinde ve sonrasında sağlıklı beslenmenin öneminden ayrıca Koronavirüs’e karşı aşının ve aşılanmanın öneminden bahsetti.

Online Kariyer Günleri açılış programının ardından “Mobil Cihaz Teknolojilerinde Kariyer Planlama” başlıklı 2. oturum gerçekleştirildi. Programın moderatörlüğünü Kadirli Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Tuncay ALTUN yaparken konuk olarak Mobil Cihazlar Teknik Servis Uzmanı Selçuk Durmuş katıldı.

3.oturumun konukları teknoloji, inovasyon, ve girişimciliğin merkezi Çukurova Üniversitesi TEKNOKENT’den Öğr. Gör. A.Vahap SAYGIN ve Bilgisayar mühendisi İzzet ÖZÜÇARGİL oldu. Söyleşinin konu başlağı “Günümüz Bilgisayar Teknolojileri ve İnternet Güvenliği” olurken moderatörlüğünü Kadirli Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Tamer ATÇIOĞLU yaptı.

“Güneş Enerjisi ve Enerjinin Dijitalleşmesi” başlıklı söyleşi Microsoft Teams üzerinden Kadirli Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanı Öğr. Gör. İlyas ALADAĞ’ın moderatörlüğünde 4.oturumda yapıldı. Söyleşinin Konuğu, OZ Energy A.Ş. Yönetici Ortağı Ömer KOÇ oldu.

Etkinlik kapsamında 5.oturumun moderatörlüğünü Kadirli Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Sultan Erol AYGÜN yaparken “Hayatım Sigortalı” konu başlığıyla konuğu Kadirli Eskimez Sigorta Yöneticisi Suat ESKİMEZ oldu.

Kadirli Meslek Yüksekokulu Online Kariyer Günleri Etkinlikleri kapsamında kapanış oturumunu Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Mustafa SEVİNDİK yönlendiriciliğinde “Teknolojik gelişmeler ve Endüstri 5.0” söyleşi konu başlığı ile Doç. Dr. Bülent YANIKTEPE gerçekleştirdi. Sayın YANIKTEPE özellikle günümüzde teknolojik gelişmelerden, inovatif yaklaşımlardan ve daha konforlu bir hayatın gereklerini yerine getirmek için üretim bazında gelişmelerden bahsetti.

Söyleşiler sonunda tüm konuklara paylaştıkları kıymetli bilgiler için ayrı ayrı teşekkür edildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz