Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış
    • 25 Kasım 2020 - 10:00:18

Kadirli ve Adana’da hizmet veren İspirler Otomotiv, örnek bir davranışta bulunarak, 24 Kasım öğretmenler gününde okullara ayaklı el dezenfektan standı ve dezenfektan aparatı hediye etti.
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Belediye Başkanı Vekili Engin Karabulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, Eğitim Bir Sen Başkanı Mustafa Demirci, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri, okul müdürleri ve İspirler Otomotiv yetkililerinin katılımıyla Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen programla okullara ayaklı el dezenfektan standı ve dezenfektan aparatı dağıtımı başlatıldı.
Kaymakam Arık, ülkemizin geçtiği zor dönemde okullara yönelik hazırlanan ayaklı el dezenfektan standı ve dezenfektan aparatı hediyelerinden dolayı İspirler Otomotiv yetkililerine teşekkür etti.
İspirler Otomotiv Kadirli yetkilisi Zeki İspir ise “İspirler Otomotiv olarak, değerli eğitim çalışanlarımıza minnettarız. Bu güzel günde bizde okullarımıza çam sakızı çoban armağanı ayaklı el dezenfektan standı ve dezenfektan aparatı hediye ettik. İnşallah bu zorlu süreçten hep birlikte çıkacağız. Güle güle kullansınlar.” ifadeleri kullandı.
İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız ve okul müdürleri ise dünya ve ülkemizde etkili olan koronavirüs nedeniyle okullara verdiği hediyelerden dolayı İspirler Otomotiv yetkililerine teşekkür ettiler..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz